Domov

Nabídka pracovní pozice v Centru Narovinu

Vážení přátelé Centra Narovinu,

do kanceláře Centra Narovinu hledáme nového člověka na pracovní pozici Asistent/ka administrativního zajištění projektu pomoci na dálku „Adopce afrických dětí".

Nabízíme práci na částečný úvazek (poloviční úvazek – 20 hodin týdně) s nástupem od května 2022. Bližší informace naleznete v přiloženém inzerátu.

Vážné zájemce prosíme, aby poslali svůj strukturovaný životopis + motivační dopis nejpozději do 13. 4. 2022 e-mailem na:

Prosíme o sdílení, pokud byste věděli o případném zájemci či zájemkyni. Děkujeme.

Přejeme pěkný den.

Asistent/ka administrativního zajištění
„Adopce afrických dětí – projektu pomoci na dálku“

Forma práce: práce na částečný úvazek (poloviční úvazek - 20 hodin týdně), pracovní doba dohodou
Pozice: Asistentka administrativního zajištění projektu pomoci na dálku „Adopce afrických dětí“
Obor: administrativa v neziskovém sektoru - rozvojová spolupráce a výchova, dobrovolnictví
Region: Praha
Text inzerátu: Centrum Narovinu, o.p.s. je obecně prospěšná společnost zabývající se mezinárodní rozvojovou spoluprací s Afrikou a globální rozvojovou výchovou hledá asistenta/ku administrativního zajištění – především pro rozvojový projekt „Adopce afrických dětí“

Náplň práce:

• administrativně-technická podpora projektu a pomoc se zajištěním chodu celé kanceláře (správa databáze projektu „Adopce afrických dětí“, vyřizování e-mailů, telefonátů, …)
• komunikace s kanceláří v Nairobi
• komunikace s „adoptivními rodiči“, dobrovolnými koordinátory adopcí a dobrovolníky
• pomoc s organizací miniobchůdku v duchu fair trade
• pomoc na akcích organizace (benefiční akce, prezentační stánky…)

Požadujeme:

• min. SŠ vzdělání
• dobré organizační a komunikační schopnosti
• zkušenost s administrativně-technickým vedením kanceláře
• znalost práce na PC (MS Office – především Excel na velmi dobré úrovni, databáze, internet)
nutná dobrá znalost angličtiny slovem i písmem
• samostatnost, spolehlivost, systematičnost, pečlivost a zodpovědnost, trpělivost
• předpoklady pro práci v týmu a ochota zapojit se i do dalších činností v rámci organizace
• ochota se učit a doplňovat si informace, zájem o rozvojovou spolupráci a Afriku

Výhodou: praxe na podobné pozici v neziskové organizaci, zkušenost v oblasti rozvojové spolupráce, příjemné vystupování, komunikativnost, záliba v excelovských tabulkách, porozumění mluvené /africké angličtině

Nabízíme:

  1. Možnost přímo sledovat smysluplnost své práce
  2. Práci v příjemném kolektivu lidí vyznačujících se chutí pomáhat
  3. Sick days, částečná možnost home office
  4. Nástupní plat: 12 000,- Kč (hrubého)

Vážné zájemce prosíme, aby poslali svůj strukturovaný životopis + motivační dopis nejpozději do 13. 4. 2022 e-mailem na: .

Osobní pohovory budou probíhat od 19.4. – 27.4., nástup od května 2022.

Název organizace:
Centrum Narovinu, o.p.s., Adresa: Oldřichova 358/21, 128 00 Praha 2, www.adopceafrika.cz

PrílohaVeľkosť
Inzerát 2022.pdf394.3 KB
Inzerát 2022.docx17.03 KB