Domov

3.5. 2015 – Maratón pre Narovinu

 

Vážení rodičia, kolegovia a partneri,

je mi veľkým potešením Vám oznámiť, že 3 zamestnanci medzinárodnej školy Park Lane a 1 zamestnanec Nessie English Preschool sa v nedeľu 3.mája zúčastnií štafetového behu v rámci Pražského maratónu s cieľom získať prostriedky (a podporu) pre Centrum Narovinu, ktoré odvádza skvelú prácu pri podpore sirôt a detí z najchudobnejších rodín žijúcich na ostrove Rusinga Island - nazývanom tiež Ostrov Nádeje v Keni.

A pretože je Keňa preslávená svojimi úspešnými maratónskymi bežcami, dohodli sme sa s kolegami, že Pražský maratón je tou správnou akciou, pomocou ktorej by sme radi upevnili a ďalej rozvíjali našu spoluprácu s Centrom Narovinu. Preto všetky prostriedky, ktoré touto akciou naši bežci získajú, budú odovzdané na podporu vzdelávacích projektov Ostrova nádeje - a to predovšetkým na rozvoj základnej školy a na vybudovanie a otvorenie strednej školy v roku 2016.

Ak chcete podporiť našich bežcov v ich úsilí získať finančné prostriedky na vzdelávacie projekty, prispejte darom do kasičky "Maratón-money box" umiestnenej v kancelárii našej školy alebo nám dar zašlite na číslo účtu: 2107914717 / 2700.

Budeme vďační za akýkoľvek príspevok, bez ohľadu na jeho výšku.

Vopred ďakujeme za Vašu podporu a zváženie.

S úctou,
Paul Ingarfield
Ředitel školy
Park Lane International School