Domov

"Adoptované" dievča Eunice z Kene priletela na Vianoce k svojej "adoptívnej rodine"

Kenské dievča z programu Adopcia afrických detí - projekt pomoci na diaľku priletela navštíviť svoju "adoptívnu rodinu" do Bratislavy. V piatok 19.12. navštívi Prahu a tak Vás pri tejto príležitosti srdečne pozývame na stretnutie.

Eunice prišla o svojich rodičov, keď bola malá. So vzdelaním jej pomáha rodina zo Slovenska a strednú školu teraz študuje práve vďaka projektu Adopcia na diaľku. Adoptívna rodina z Bratislavy ju cez Centrum Narovinu podporuje už od roku 2007.

Piatok 19.12.2014
Restaurace I Love Mama (Lublaňská 1001/11, Praha 2)


TLAČOVÁ KONFERENCIA o 13 hod. s ochutnávkou čerstvo upraženej kenskej kávy.

STRETNUTIE pre verejnosť s diskusiou a premietaním od 18:00 hod.

Na stretnutí budete mať tiež možnosť ochutnať čerstvo upraženú kenskú kávu, ktorú sme doviezli z Kene. Ak budete držať palce a náklad sa nikde nezasekne, bude možnosť kúpiť aj balíčky kávy a čaju, čím podporíte naše projekty. A samozrejme nebudú chýbať ani darčekové certifikáty Pošli to ďalej!

Vzdelanie detí v Keni je možné podporiť niekoľkými spôsobmi. Prvým, veľmi rozšíreným, je Adopcia afrických detí - projekt pomoci na diaľku. Program umožňuje adoptovať na diaľku konkrétne dieťa a jeho finančnú podporu. Tento projekt beží už od roku 2002 a pomohol viac ako 3 500 deťom.

Nepravidelnou alebo jednorazovou možnosťou je podpora Klubu priateľov adopcie alebo nákup darčekového certifikátu Pošli to ďalej! Ku každému certifikátu dostávate africký darček pre šťastie, ktorý Vám určite urobí radosť, tak ako Vaša podpora prináša veľkú radosť konkrétnym deťom v Keni.

Chcete obdarovať svojich blízkych darčekom, ktorý má zmysel? Darujte darčekové certifikáty Centra Narovinu. Deťom v Keni môžete darovať vzdelanie a zdravotnú starostlivosť.

Program Daruj VZDELANIE ponúka tieto možnosti podpory: školská taška v hodnote 8, - EUR, školské   pomôcky v hodnote 11, - EUR, učebnice v hodnote 18, - EUR, školská uniforma v hodnote 11, - EUR, školné v hodnote 37, - EUR a 110, - EUR.

V programe Daruj ZDRAVIE darujete  kvalitnú zdravotnú starostlivosť v týchto oblastiach: liečba bežných chorôb v hodnote 8, - EUR, špecializované vyšetrenie v hodnote 15, - EUR, pôrod v hodnote 22, - EUR, liečba zlomeniny a pohryznutie psom v hodnote 66, - EUR.

Certifikáty Daruj NÁDEJ darujú potrebné veci pre deti Ostrova Nádeje na Rusinga Island: moskytiéra v hodnote 4, - EUR, jedlo pre 1 dieťa na 1 deň v hodnote 7, - EUR, 10 kurčiat v hodnote 8, - EUR, knihy v hodnote 11, - EUR, matrac v hodnote 37, - EUR, školské lavice a stoličky v hodnote 90, - EUR.

Nech vám podpora prináša radosť, tak ako prináša radosť konkrétnym deťom v Keni. Vďaka Vašej pomoci získavajú vzdelanie, nádej a šancu na lepší život. Ďakujeme, že spoločne môžeme pomáhať.

Viac informácií a objednávky: https://www.centrumnarovinu.cz/content/darkove-certifikaty-posli-dal
Eva Syrovátková, mobil: +420 777 831 836 , info@centrumnarovinu.cz

Prajeme Vám pokojné adventné dni a ďakujeme za pozornosť tejto aktivite.

S priateľským pozdravom,

za Centrum Narovinu
Simona Heřtusová

simona.hertusova@adopceafrika.cz
mobil 608 301 270
www.adopceafrika.cz