Domov

Benefičná aukcia sochy od zimbabwianskeho umelca L. Bonjisiho

Vážená pani, vážený pán,

je pre nás veľkým potešením Vás informovať, že v spolupráci so všeobecne prospešnou spoločnosťou Centrum Narovinu, ktorá sa zameriava na zlepšenie vzdelávania, zdravotnej starostlivosti a životnej úrovne v Afrike, pripravujeme benefičnú aukciu unikátnej sochy od zimbabwianskeho umelca Lovemore Bonjisiho.

Aukcia sa bude konať v jesenných mesiacoch tohto roku a výťažok z dražby bude venovaný deťom z projektu Ostrova nádeje na Rusinga Island v Keni. Vyvolávacia cena sochy je iba 15 000 CZK.

Radi by sme vám týmto sochu predbežne predstavili. Ak máte o ňu záujem, prosím kontaktujte nás, aby sme Vás mohli oficiálne pozvať a následne privítať na jesennej dobročinnej aukcii. Bude to pre nás česť.

Držba prebehne v galérii MIRO v Prahe (www.galeriemiro.cz) v týždniod 27. októbra do 2.novembra a bude spojená s predajnou výstavou afrických fotografií Ester Starman.

Pretože je našim cieľom získať čo najviac záujemcov, dovoľujeme si Vás osloviť so žiadosťou o preposlanie našej ponuky iným potenciálnym záujemcom či zberateľom afrického umenia, prípadne o poskytnutie kontaktov na záujemcov, ktorí by radi urobili dobrý skutok a ktorým by socha priniesla radosť.

V prílohe Vám posielame podrobné informácie k soche, ktorá bude predmetom dražby a informačný leták Centra Narovinu. Pre bližšie informácie o projekte Ostrova Nádeje prosím navštívte oficiálnu stránku www.centrumnarovinu.sk, kde môžete získať detailné informácie o dobročinných aktivitách Centra Narovinu.

Tešíme sa na Vaše reakcie a veríme, že sa stretneme na jesennej aukcii.

S pozdravom a želaním pekného dňa,

Olga Kovaříková

CUM ARTE, spol. s.r.o.
Klimentská 46
110 02 Praha 1
tel: +420 222 311 445
www.cumarte.cz

PrílohaVeľkosť
Lovemere Bonjisi172.6 KB
Lovemere Bonjisi (anglicky)172.37 KB
Leták Centra Narovinu168.33 KB