Domov

Darčekové certifikáty Pošli to ďalej! Certifikát s africkým darčekom pre šťastie urobí radosť tvojim blízkym aj deťom v Keni.

Chcete obdarovať svojich blízkych darčekom, ktorý má zmysel? Darujte darčekové certifikáty Centra Narovinu. Deťom v Keni môžete darovať vzdelanie a zdravotnú starostlivosť a tiež nádej.

Nákupom darčekového certifikátu podporíte konkrétny program Daruj vzdelania, Daruj zdravie alebo Daruj nádej. Sumy a veci na certifikátoch odpovedajú tomu, čo v Keni v daných programoch zaisťujeme. Zároveň sa ale snažíme projekty organizovať čo najzmysluplne a tak sa môže stať, že v danom období bude zakúpená iná vec, vždy ale v rámci rovnakého programu a v rovnakej hodnote.

Konkrétne deti, ktorým darčekové certifikáty pomôžu, budú trikrát ročne predstavené v bulletine Centra Narovinu, rovnako tak ako výpočet toho, čo bolo zadovážené v komunitnom centre Ostrov Nadeje.

Nech vám podpora prináša radosť, tak ako prináša radosť konkrétnym deťom v Keni. Vďaka Vašej pomoci získavajú vzdelanie, nádej a šancu na lepší život.

Ďakujeme, že môžeme spoločne pomáhať.

Viac informácií: Eva Syrovátková, mobil: +420 777 831 836, info@centrumnarovinu.cz