Domov

Sobota 14.3. – Jednodňový seminár Dobrovoľníci pre rozvojovú spoluprácu v Afrike

Seminár Ťa zoznámi s pracou koordinátora projektu „Adopcia afrických detí“, rozvojovou osvetou a výchovou “Afrika nevšednými očami… nielen v českých školách” aj s komunitným centrom “Ostrov Nadeje” na Rusinga Island v Keni.

Máš chuť zoznámiť sa s novými ľuďmi a kultúrami a venovať niečo zo svojich schopností a voľného času pre niečo zmysluplné? Máš chuť zapojiť sa do projektov rozvojovej spolupráce a výchovy zameraných na Afriku?

Sobota 14.3. od 10 do 18 hod., Centrum Narovinu, Sokolská 32, Praha 2, metro I.P.Pavlova

Seminár, na ktorý Ťa pozývame, Ti umožní dozvedieť sa všetko potrebné o problémoch a práci v projektoch rozvojovej spolupráce, s dôrazom na trvalú udržateľnosť a aktívny prístup pri práci s miestnymi komunitami, citlivému prístupu ku kultúrnym odlišnostiam, rešpektu rôznorodosti.

Zoznámi Ťa s prácou koordinátora projektu "Adopcia afrických detí", rozvojovou osvetou a výchovou "Afrika nevšednými očami ... nielen v českých školách" i komunitným centrom "Ostrov Nádeje" na Rusinga Island v Keni.

Účastníci se v prípade zájmu budú môcť po seminári aktívne zapojiť do projektov Centra Narovinu v ČR.

Predovšetkým hľadáme ďalších zodpovedných koordinátorov pre projekt "Adopcia afrických detí" a "Ostrov Nádeje v Keni", dobrovoľníkov na zabezpečenie výstav a propagáciu projektov, pomocníkov na spracovanie videí a prezentácií projektov v Keni, grafiky, administratívnu výpomoc, špecialistu na propagáciu na internete...

Kurz vedie Dana Feminová – zakladateľka a predsedkyňa Centra Narovinu, dlhodobo organizujúca projekty v Keni a v ČR, ako je napr. projekt „Adopcia afrických detí - projekt pomoci na diaľku“, “Ostrov nadeje”…

Informacie a registrácia: dana.feminova@adopceafrika.cz, mobile: +420 777 711 911